Балабойко Сергій Олександрович / Balaboiko Serhii Oleksandrovych

 
Ім'я:Балабойко Сергій Олександрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Нововоронцовське РВ УМВС України в Херсонській області; слідчий
Статті кодексів:КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-04-24
Склад корупційного правопорушення:постійно виконуючи функції представника влади і відповідно до Примітки до ст.364 КК України будучи службовою особою, використовуючи своє службове становище всупереч інтересам служби, умисно, з корисливих мотивів, з метою протиправного збагачення майном, склав і видав завідомо неправдивий офіційних документів - пояснення Жихарєва О.Ю. від 13.11.2007 року та розписку Жихарєва О.Ю., до яких вніс завідомо неправдиві відомості про повернення останньому під розписку мобільного телефону
Вид покарання (стягнення):Балабойко Сергія Олександровича визнати винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.366, ч.2 ст.191, ч.3 ст.364 КК України, призначивши йому покарання: за ч.1 ст.366 КК України у виді 3 років обмеження волі, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 2 роки; за ч.2 ст.191 КК України - у виді 4 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 2 роки 6 місяців; за ч.3 ст.364 КК України – у виді 5 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки. Відповідно до ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Балабойко Сергію Олександровичу покарання у виді 5 (п’ять) років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 (три) роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Балабойко С.О. від відбування призначеного основного покарання з випробуванням з іспитовим строком три роки, якщо він протягом визначеного судом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок