Балачіов Борис Юрійович / Balachiov Borys Yuriiovych

 
Ім'я:Балачіов Борис Юрійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Станція Авдіївка ДП «Донецька залізниця".; Начальник станції.
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-9. Невжиття заходів щодо протидії корупції
Дата судового рішення:2013-07-11
Номер судового рішення:
3/217/304
Склад корупційного правопорушення:Незаконно відмовив у наданні необхідної інформації та копій документації старшому слідчому СВ УМВС України на Донецькій залізниці майору міліції Бабкову С.В, які мали суттєве значення у кримінальному провадженні № 12013050920000001 для вирішення питання про остаточну кваліфікацію та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності, ч.1 ст.172-9 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Вид покарання (стягнення):Штраф на користь держави у розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок