Баланівська Юлія Володимирівна / Balanivska Yuliia Volodymyrivna

 
Ім'я:Баланівська Юлія Володимирівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ФГ "Фермерпродуктсервіс"; бухгалтер
Статті кодексів:КК України: 191 5 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем;
КК України: 27 5 Види співучасників;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2016-02-25
Номер судового рішення:
126/1603/14-к
Склад корупційного правопорушення:Пособництво у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; пособництво у видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів та внесення до офіційних документів неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 75 КК України (в редакції від 13.04.2012 року, яка діяла на момент вчинення злочину) Баланівську Юлію Володимирівну звільнити від відбування призначеного покарання, якщо вона протягом двох років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає всі покладені на неї обов'язки. На підставі ч. 1 п.2, 3, 4 ст. 76 КК України покласти на Баланівську Юлію Володимирівну обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально -виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання; періодично з"являтися для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок