Балацький Ігор Дмитрович / Balatskyi Ihor Dmytrovych

 
Ім'я:Балацький Ігор Дмитрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Плисківське лісництво ДП «Іллінецького лісового господарства»; майстер лісу
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення:2011-08-25
Номер судового рішення:
3-1013/11
Склад корупційного правопорушення:Балацький Ігор Дмитрович який займаючи посаду майстра лісу Плисківського лісництва ДП «Іллінецького лісового господарства» являючись посадовою особою уповноваженою на виконання функцій держави, так як державна лісова охорона має статус правоохоронного органу, в порушення вимог п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»та ч. 1 ст. 172-4 КУпАП, здійснив 04 червня 2008 року реєстрацію юридичної особи-фермерське господарство «Балацького» в сфері вирощування зернових та технічних культур.
Вид покарання (стягнення):Штраф в сумі 50 (п’ятидесятим) неоподаткованих мінімумів доходів громадян що складає 850 гривень, з конфіскацією нарахованого доходу від діяльності фермерського господарства «Балацький» і за період з 01 липня по 15 серпня 2011 року.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок