Балацький Олексій Вікторович / Balatskyi Oleksii Viktorovych

 
Ім'я:Балацький Олексій Вікторович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:дізнавач Козельщинський РВ УМВС України в Полтавській області
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2011-10-13
Номер судового рішення:
3-780/2011
Склад корупційного правопорушення:Балацький О.В. працюючи дізнавачем Козельщинського РВ УМВС України в Полтавській області та будучи особою начальницького складу органів внутрішніх справ на якого покладені обов’язки слідчого Козельщинського РВ УМВС України в Полтавській області, прибув до домогосподарства потерпілої Васильєвої Валентини Василівни, що в с. Приліпка Козельщинського району, де перебуваючи на території домогосподарства останньої, у зв’язку з виконанням обов’язків слідчого, вимагав від потерпілої 200 грн. як компенсацію за використане пальне на поїздку для виконання слідчих дій з обвинуваченим Зарівчацьким В.І. по кримінальної справи № 111090025 та отримав від потерпілої 60 гривень.
Вид покарання (стягнення):Адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 850 грн. в доход держави без конфіскації незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок