Баліашвілі Звіад Отарович / Baliashvili Zviad Otarovych

 
Ім'я:Баліашвілі Звіад Отарович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:директор ТОВ «Сумиекспертбуд»
Статті кодексів:КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2013-10-16
Номер судового рішення:34131157
Склад корупційного правопорушення:Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Вид покарання (стягнення):Баліашвілі Звіада Отаровича, 12.10.1968р.н. визнати винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень (злочинів), передбачених ч.2 ст.191, ч.1 ст.366 КК України та призначити наступне покарання: - за ч.2 ст.191 КК України – у вигляді позбавлення волі строком на 2 роки шість місяців з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків в підприємствах, організаціях та установах усіх форм власності строком на 2 роки; - за ч.1 ст.366 КК України, на підставі ч.2 ст.69 КК України, ст.69(1) КК України, у виді штрафу на користь держави в розмірі ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 2550 гривень 00 копійок (дві тисячі п’ятсот п’ятдесят гривень 00 коп.). На підставі ч.3 ст.72 КК України, основне покарання у виді штрафу виконувати самостійно. На підставі ст.75 КК України, Баліашвілі Звіада Отаровича, 12.10.1968р.н. звільнити від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк на два роки. На підставі ст.76 КК України покласти на Баліашвілі Звіада Отаровича, 12.10.1968р.н. наступні обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи, періодично з'являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію. Додаткове покарання у виді позбавлення права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків в підприємствах, організаціях та установах усіх форм власності строком на 2 роки підлягає реальному виконанню. Заходи забезпечення кримінального провадження не застосовувати. Цивільний позов прокурора задовольнити. Стягнути з ТОВ «Сумиекспертбуд» (40000, м. Суми, пл. Незалежності, 3, кім.426, код ЄДРПОУ 35742932,) на користь Путивльської районної державної адміністрації (Сумська область, м. Путивль, вул. Першотравнева, 84, код ЄДРПОУ 04057853, р/р 35215053000465, УДКСУ у Путивльському районі Сумської області, м. Путивль, МФО 837013) - 117519,06грн. на відшкодування матеріальної шкоди.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок