Балєв Олександр Данилович / Baliev Oleksandr Danylovych

 
Ім'я:Балєв Олександр Данилович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Не працює
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди
Дата судового рішення:2011-12-14
Номер судового рішення:
3-4841/11
Склад корупційного правопорушення:Балєв О.Д., знаходячись в учбовому класі Білгород-Дністровського прикордонного загону, з метою проходження психологічного тестування під час професійно-психологічного відбору кандидатів на державну прикордонну службу за контрактом, запропонував психологу відділу прикордонної служби «Старокозаче»Солопенко Вікторії Анатоліївні, яка відповідно до підпункту «ж» пункту 1 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»є посадовою особою органу державної влади та від якої залежно вирішення питання про проходження кандидатом на державну прикордонну службу, неправомірну вигоду в розмірі, що не перевищує п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а саме грошові коштив сумі 500 (п’ятсот) гривень. Вказані грошові кошти психолог ВПС «Старкозаче»Солопенко В.А. отримувати відмовилася та викликала працівників Білгород-Дністровського МВ ГУМВС України в Одеській області для проведення перевірки за даним фактом.
Вид покарання (стягнення):Адміністративне стягнення у вигляді адміністративного штрафу в розмірі 850 грн., на користь держави.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок