Балов Павло Олександрович / Balov Pavlo Oleksandrovych

 
Ім'я:Балов Павло Олександрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТОВ «СІБ-Пласт»; директор
Статті кодексів:КК України: Частина 5 статті 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2012-02-28
Номер судового рішення:
1-5/11
Склад корупційного правопорушення:Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Вид покарання (стягнення):призначено покарання по ст. ст. 69, 191 ч. 5 КК України п"ять років позбавлення волі; по ст. 209 ч. 1 КК України три роки шість місяців позбавлення волі з позбавленням права займати посади з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов"язками строком на один рік; по ст. 358 ч. 1 КК України один рік обмеження волі; по ст. 358 ч. 3 КК України два роки обмеження волі; В силу ст. 49 КК України звільнено засудженого Балова П.О. від кримінальної відповідальності за ст. ст. 358 ч. 1, 358 ч. 3 КК України в зв"язку з закінченням строку притягнення до кримінальної відповідальності. В силу чт. 70 КК України, остаточно засудженому Балову П.О. визначено покарання п"ять років позбавлення волі з позбавленням права займати посади з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов"язками строком на один рік. В силу ст. 75 КК України звільнено засудженого Балова П.О. від відбування призначеного основного покарання у вигляді позбавлення волі строком на п"ять років, якщо він протягом одного року не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов"язки. В силу ст. 76 КК України зобов"язано засудженого Балова П.О. не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти інспекцію про зміну місця роботи та проживання.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок