Бандровський Богдан Михайлович / Bandrovskyi Bohdan Mykhailovych

 
Ім'я:Бандровський Богдан Михайлович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Перегноївська загальноосвітня школи І-ІІ ступенів; директор
Статті кодексів:КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Частина 2 статті 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2015-07-24
Номер судового рішення:48667032
Склад корупційного правопорушення:Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Вид покарання (стягнення):Бандровського Богдана Михайловича визнати винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України, призначивши йому покарання, а саме: за ч. 2 ст. 191 КК України у виді двох років обмеження волі із позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків на строк один рік і шість місяців; за ч. 1 ст. 366 КК України у виді одного року і шість місяців обмеження волі із позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків на строк один рік. На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Бандровському Богдану Михайловичу покарання у виді двох років обмеження волі із позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків на строк один рік і шість місяців. На підставі пункту "г" статті 1 Закону України "Про амністію у 2014 році", - звільнити Бандровського Богдана Михайловича від відбування призначеного основного та додаткового покарання. Цивільний позов прокурора в інтересах держави в особі відділу освіти Золочівської РДА Львівської області до Бандровського Богдана Михайловича задовільнити. Стягнути з Бандровського Богдана Михайловича на користь відділу освіти Золочівської РДА Львівської області 10 053, 37 грн. збитків завданих державі внаслідок кримінального правопорушення.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок