Баннікова Ірина Євстахіївна / Bannikova Iryna Yevstakhiivna

 
Ім'я:Баннікова Ірина Євстахіївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ДВК № 610004 одномандатного виборчого округу №165 м. Зборів Тернопільської області; секретар
Статті кодексів:КК України: 191 3 КК України. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2014-07-10
Склад корупційного правопорушення:Вчинила умисне привласнення та розтрату чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, а діючи умисно склала завідомо неправдивий офіційний документ.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 КК України Банніковій Ірині Євстахіївні остаточне покарання призначити за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у виді у виді позбавлення волі на строк три роки з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організацією та проведенням виборчого процесу, на строк 1 (один) рік. На підставі ст. 75 КК України звільнити Баннікову Ірину Євстахіївну від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням іспитовим строком на один рік, з покладенням на неї виконання обов'язків, передбачених п.п. 2, 3, 4 ч. 1 ст. 76 КК України.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок