Барабанчук Олександр Петрович / Barabanchuk Oleksandr Petrovych

 
Ім'я:Барабанчук Олександр Петрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Могильненська сільська рада; депутат
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення:2012-11-28
Склад корупційного правопорушення:Являючись депутатом Могильненської сільської ради Гайворонського району Кіровоградської області 6-го скликання Барабанчук О.П. не виконав вимоги ст. 12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" та не подав до 1 квітня 2012 року та станом на 08.11.2012 року за місцем роботи або до сільської ради декларацію про майно, доходи, витрати та зобов»язання фінансового характеру за минулий рік за формою що додається до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" , чим скоїв правопорушення передбачене ч. 1 ст.172-6 КУпАП.
Вид покарання (стягнення):Барабанчук Олександра Петровича визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП та притягнути до відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 170 (сто сімдесят) гривень в прибуток держави.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок