Барабаш Тетяна Іванівна / Barabash Tetiana Ivanivna

 
Ім'я:Барабаш Тетяна Іванівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Дунаєвецька центральна районна лікарня; лікар – кардіолог
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення:2012-07-09
Номер судового рішення:
2206/1187/12
Склад корупційного правопорушення:Барабаш Тетяна Іваніна, працюючи лікарем – кардіологом та являючись з 23 листопада 2010 року депутатом Дунаєвецької районної ради шостого скликання Хмельницької області, будучи відповідно до п.1 п.п."б" ч.1 ст.4 Закону України " Про засади запобігання і протидії корупції", порушення вимог п.1 ч.1 ст.12 вказаного закону, яким встановлено обов»язкове щорічне до 1 квітня 2012 року подання за місцем роботи ( служби) декларації про майно, доходи, витрати і зобов»язання фінансового характеру за минулий рік, станом на 3 липня 2012 року не подала за місцем роботи та Дунаєвецької районної ради зазначену декларацію за 2011 рік.
Вид покарання (стягнення):Визнати винною Барабаш Тетяну Іванівну за ч.1 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти стягнення у виді штрафу в розмірі сто сімдесят гривень.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок