Баран Петро Тадейович / Baran Petro Tadeiovych

 
Ім'я:Баран Петро Тадейович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Теребовлянська районна державна лікарня ветеринарної медицини; лікар І категорії
Статті кодексів:КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2011-08-11
Номер судового рішення:
1-76/11
Склад корупційного правопорушення:Баран Петро Тадейович, працюючи на посаді лікаря І категорії Теребовлянської районної державної лікарні ветеринарної медицини, впродовж серпня 2010 року вчинив зловживання службовим становищем та службове підроблення, внаслідок чого завдав істотну шкоду інтересам держави у вигляді підриву її авторитету як демократичної, соціально-правової республіки, що зобов'язана забезпечувати право кожного її громадянина на захист від злочинних посягань, підриву авторитету та престижу державного органу ветеринарної медицини
Вид покарання (стягнення):За ч. 1 ст. 364 КК України із застосуванням ст. 69 КК України - у виді штрафу в дохід держави у розмірі 530 (п`ятсот тридцять)грн.; за ч. 1 ст. 366 КК України - у виді штрафу в дохід держави у розмірі 510 (п`ятсот десять) грн. На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим призначити Баран П.Т. остаточне покарання у виді штрафу в дохід держави у розмірі 530 (п`ятсот тридцять) грн.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок