Баранов Анатолій Юхимович / Baranov Anatolii Yukhymovych

 
Ім'я:Баранов Анатолій Юхимович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:КП «М–Маяк»; в. о. директора
Статті кодексів:КК України: 191 3 , 27 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-10-23
Склад корупційного правопорушення:Привласнення чужого майна, шляхом зловживання особою своїм службовим становищем, яке скоєне за попередньою змовою групою осіб; складання службовою особою завідомо помилкових офіційних документів, внесення в офіційні документи завідомо помилкових відомостей
Вид покарання (стягнення):В силу ст. 70 ч. 1 КК України, шляхом поглинання менш строгого покарання більш строгим, остаточне покарання призначити у вигляді трьох років позбавлення волі, з позбавленням права займати керуючі посади на підприємствах, в закладах і установах будь-якої форми власності, в органах державної влади і місцевого самоврядування, строком на два роки. На підставі ст.ст. 1, 7 Закону України «Про амністію в 2011 році»від 8 липня 2011 року звільнити Баранова А.Ю. від покарання.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2019


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок