Барановський Михайло Миколайович / Baranovskyi Mykhailo Mykolaiovych

 
Ім'я:Барановський Михайло Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ректор Білоцерківського Державного Аграрного Університету
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2013-09-11
Склад корупційного правопорушення:Баранавський М.М., будучи службовою особою, зловживаючи своїм службовим становищем, тобто умисно, в інтересах третіх осіб, в даному випадку Білоцерківського ДАУ, використовував своє службове становище всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян у вигляді шкоди, що більш ніж у 250 разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
Вид покарання (стягнення):Вироком Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 12.06.2013 року засуджено за ст. 364 ч.2 КК України в редакції, яка діяла від 15.04.2008 року до 07.04.2011 року, до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з адміністративно-господарськими та організаційно-розпорядчими функціями стоком на 1 рік. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнено Барановського М.М. від відбування призначеного основного покарання з випробуванням з іспитовим строком 1 рік. Апеляційний суд Київської області ухвалив: апеляцію засудженого Барановського Михайла Миколайовича залишити без задоволення, а вирок Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 12.06.2013 року щодо нього, без змін.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок