Бартків Павло Володимирович / Bartkiv Pavlo Volodymyrovych

 
Ім'я:Бартків Павло Володимирович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Зборівський РВ УМВСУ в Тернопільській області; дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції громадської безпеки
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2013-01-24
Склад корупційного правопорушення:Умисними діями, що виразились в зловживанні владою, тобто в умисному використанні в інтересах інших осіб службовою особою влади, всупереч інтересам служби, яке заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом інтересам держави у вигляді підриву авторитету правоохоронного органу, приховуванні тяжкого злочину, вчиненого працівником правоохоронного органу та зловживаючи владою, яке заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом інтересам держави у вигляді підриву авторитету правоохоронного органу, приховуванні тяжкого злочину допустив службове підроблення офіційного документу.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, з встановленням остаточного покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком 2 роки. На підставі ст.75 КК України звільнити Бартківа П.В. від відбуття основного покарання з іспитовим строком 2 роки, з покладенням на нього обов’язків, передбачених п.п. 2,3,4 ст. 76 КК України. На підставі ст.54 КК України позбавити Бартківа П.В. спеціального звання «старший лейтенант міліції».

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок