Бартко Олександр Павлович / Bartko Oleksandr Pavlovych

 
Ім'я:Бартко Олександр Павлович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Національний контингент українського миротворчого контингенту в Косово; начальник служби пального та мастильних матеріалів
Статті кодексів:КК України: 423 1 , ст. 209 ч.1 КК України;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2012-06-18
Склад корупційного правопорушення:Одержання службовою особою хабара в особливо великому розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабар, дій з використанням службового становища; зловживання військовою службовою особою службовим становищем, вчинене в інтересах третіх осіб, що заподіяло істотну шкоду інтересам держави; вчинення правочину з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 ч.1 КК України, застосувавши принцип поглинення менш суворих покарань, призначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з конфіскацією усього належного на праві власності майна, з позбавленням військового звання «капітан»та позбавленням права займати посади в державних органах, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 3 роки. На підставі ст. 70 ч.4 КК України, за сукупністю з покаранням за вироком Новоодеського районного суду Миколаївської області від 06.04.2011р., застосувавши принцип поглинення менш суворого покарання, остаточно для Бартка О.П. визначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з конфіскацією усього належного на праві власності майна, з позбавленням військового звання «капітан»та позбавленням права займати посади в державних органах, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 3 роки. На підставі ст. 84 ч.2 КК України, Бартко Олександра Павловича звільнити від відбуття призначеного основного виду покарання у вигляді позбавлення волі в зв’язку з наявністю хвороби, що перешкоджає відбуттю даного виду покарання.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок