Бартко Сергій Олександрович / Bartko Serhii Oleksandrovych

 
Ім'я:Бартко Сергій Олександрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:«Ямпільське» КС «Метроном»; начальник відділення
Статті кодексів:КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2016-04-28
Номер судового рішення:
153/1856/15-к
Склад корупційного правопорушення:Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем
Вид покарання (стягнення):На підставі ч. 1 ст. 70 КК України призначити Бартку С.О. остаточне покарання за сукупністю злочинів, шляхом часткового складання призначених покарань, у виді 2 (двох) років шести місяців обмеження волі з позбавленням права займати посади на підприємствах, установах, організаціях, які займаються кредитуванням та наданням фінансових послуг строком на 1 (один) рік шість місяців. Згідно ст. 75 КК України звільнити Бартка С.О. від відбування призначеного йому основного покарання з випробуванням, з іспитовим строком на 1 (один) рік. Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 76 КК України покласти на Бартка С.О. обов’язок повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання. На підставі ч. 4 ст. 70, ст. 72 КК України призначене Бартку С.О. покарання за вироком Ямпільського районного суду Вінницької області від 27.10.2015 року виконувати самостійно.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок