Басараб Ігор Миколайович / Basarab Ihor Mykolaiovych

 
Ім'я:Басараб Ігор Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТзОВ «Західшина»; директор
Статті кодексів:КК України: 191 5 КК України
Дата судового рішення:2013-08-19
Склад корупційного правопорушення:Вчинив заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення):Вироком Івано-Франківського міського суду від 12 квітня 2013 року засуджений за ч. 5 ст. 191 КК України із застосуванням ст. 69 КК України – на чотири роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності на строк три роки без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України Басараба І.М. звільнено від відбування призначеного покарання із випробуванням з іспитовим строком три роки. Згідно ст. 76 КК України на Басараба І.М. покладено певні обов’язки. До набрання вироком законної сили запобіжний захід щодо засудженого залишено попередньо обраний – підписку про невиїзд. В задоволенні цивільного позову ТзОВ «Український торгівельний дім «Белшина» до Басараба І.М. відмовлено. Апеляційний суд Івано-Франківської області ухвалив: вирок Івано-Франківського міського суду від 12 квітня 2013 року відносно Басараба Ігора Миколайовича в частині відмови в задоволенні цивільного позову ТзОВ «Белшина» скасувати, а справу в цій частині направити на новий судовий розгляд в цей же суд в порядку цивільного судочинства. В решті вирок суду залишити без змін.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок