Басавро Геннадій Миколайович / Basavro Hennadii Mykolaiovych

 
Ім'я:Басавро Геннадій Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Іванівське міжрайонне управління водного господарства; провідний інженер ремонтно-механічної майстерні
Статті кодексів:КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2012-11-15
Склад корупційного правопорушення:Привласнення чужого майна (грошових коштів) шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та службове підроблення, тобто складання та видача службовою особою офіційних документів з внесеними в них завідомо неправдивими відомостями.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 75 КК України, звільнити Басавро Геннадія Миколайовича від відбування основного призначеного покарання з іспитовим строком 1 (один) рік. У відповідності зі ст. 76 п. 2,3 КК України покласти на Басавро Г.М. обов’язки повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи, навчання, не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції. Додаткове покарання призначене Басавро Г.М. в вигляді позбавлення права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями строком на 2 (два) роки виконувати самостійно.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок