Башняк Володимир Васильович / Bashniak Volodymyr Vasylovych

 
Ім'я:Башняк Володимир Васильович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Товариство з обмеженою відповідальністю «Автокліма»; фінансовий директор.
Статті кодексів:КК України: 28 2 ; ст.190 ч.4, 263 ч.1 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-05-11
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), за попередньою змовою групою осіб, вчиненими в особливо великих розмірах, також своїми умисними діями, вчиненими за попередньою змовою групою осіб, спрямованими на зловживання владою та службовим становищем, з корисливих мотивів, використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, яке спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам юридичних осіб, крім того своїми умисними діями, за попередньою змовою групою осіб, спрямованими службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання та видачу завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки. Незаконне зберігання вогнепальної зброї (крім гладко ствольної мисливської) та бойових припасів без передбаченого законом дозволу
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 ч.1 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим покаранням, остаточно призначити до відбуття 4 (чотири) роки позбавлення волі з конфіскацією всього належного на праві приватної власності майна, з позбавленням права обіймати організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські посади строком на 3 роки. Строк відбуття покарання Башняку В.В. рахувати з 13.05.2010 року.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок