Башинський Леонід Іванович / Bashynskyi Leonid Ivanovych

 
Ім'я:Башинський Леонід Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Романівська районна державна адміністрація; начальник управління праці та соціального захисту населення
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-7. Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів
Дата судового рішення:2011-11-09
Склад корупційного правопорушення:Башинський JLI., обіймаючи посаду начальника управління праці та соціального захисту населення Романівської районної державної адміністрації, маючи в безпосередньому підпорядкуванні близьку особу Башинську П.А., яка обіймає посаду головного спеціаліста по контролю за призначенням і виплатою пенсій органами Пенсійного фонду відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення Романівської районної державної адміністрації, в порушення вимог частин 1,2 статті 9 та пункту 2 частини 1 статті 14 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", в період з 01.07.2011 року по 15.07.2011 року не повідомив безпосереднього керівника про наявність конфлікту інтересів.
Вид покарання (стягнення):Постановою Романівського районного суду Житомирської області від 07 жовтня 2011 року визнано винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 172-7 КУпАП на накладено адміністративне стягнення – штраф в сумі 170 грн. Апеляційний суд Житомирської області апеляційну скаргу Башинського Леоніда Івановича залишив без задоволення, а постанову Романівського районного суду Житомирської області від 07 жовтня 2011, щодо нього – без змін.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок