Башинський Олександр Миколайович / Bashynskyi Oleksandr Mykolaiovych

 
Ім'я:Башинський Олександр Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:провідний інженер технічного відділу КП «Київавтошляхміст»
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2013-10-28
Склад корупційного правопорушення:Одержання хабара
Вид покарання (стягнення):Вироком Дніпровського районного суду м. Києва від 23 січня 2013 року засуджено за ч. 1 ст. 368 КК України (в редакції Закону від 7.02.2011 р.) до покарання у виді штрафу в розмірі 550 (п’ятсот п’ятдесят) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 9350 гривень, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими обов’язками, строком на 1 (один) рік. Апеляційний суд міста Києва ухвалив апеляції прокурора Ткачук Г.В., який брав участь у розгляді справи судом першої інстанції, та захисника Шаванова Р.М. в інтересах засудженого Башинського О.М. залишити без задоволення, а вирок Дніпровського районного суду м. Києва від 23 січня 2013 року щодо Башинського Олександра Миколайовича – без зміни.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок