Башинський Петро Вячеславович / Bashynskyi Petro Viacheslavovych

 
Ім'я:Башинський Петро Вячеславович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди
Дата судового рішення:2011-09-09
Номер судового рішення:
3-1055/11/2211
Склад корупційного правопорушення:Башинський П.В. 09.09.2011 року близько 13 год. 30 хв. в районі проспекту Незалежності в м. Нетішин, керуючи автомобілем «Опель» д.н. ВХ6418ВА, порушив правила дорожнього руху, за що був зупинений інспектором ДПС ВДАІ по обслуговуванню м. Нетішин Савостяновим Л.Л. З метою уникнення відповідальності, передбаченою ст. 122 ч. 1 КУпАП, Башинський П.В. пропонував та надав неправомірну вигоду працівнику міліції Савостянову Л.Л. у вигляді грошових коштів в сумі 50 (п’ятдесят) гривень шляхом залишення зазначеної суми в документах, належних останньому.
Вид покарання (стягнення):Башинського Петра Вячеславовича визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 172-3 ч. 1 КУпАП, та застосувати грошове стягнення у виді штрафу в розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) грн.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок