Басовська Зінаїда Олександрівна / Basovska Zinaida Oleksandrivna

 
Ім'я:Басовська Зінаїда Олександрівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Тальнівське районне управління юстиції Черкаської області; в.о. начальника управління, начальник відділу державної виконавчої служби.
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2012-04-27
Склад корупційного правопорушення:Басовська Зінаїда Олександрівна, працюючи на посаді в.о. начальника Тальнівського районного управління юстиції Черкаської області –начальника відділу державної виконавчої служби, будучи державним службовцем 6 категорії 13 рангу, порушила вимоги п. 1 ч. 1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», а саме –використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості 07.12.2011 року прийняла на посаду оператора комп’ютерного набору відділу державної виконавчої служби Тальнівського районного управління юстиції гр. Фещенка Руслана Вікторовича, з метою отримання заробітної плати останнього, завідомо знаючи, що Фещенко Р.В. свої функціональні обов’язки не виконуватиме та не перебуватиме на робочому місці.
Вид покарання (стягнення):Адміністративне стягнення у вигляді штрафу у сумі 2 550 гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру в сумі 2 675 гривень.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок