Басистий Володимир Григорович / Basystyi Volodymyr Hryhorovych

 
Ім'я:Басистий Володимир Григорович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Статті кодексів:КК України: Стаття 369. Давання хабара
Дата судового рішення:2014-12-26
Номер судового рішення:42070684
Склад корупційного правопорушення:Давання хабара
Вид покарання (стягнення):Визнали винним і піддали покаранню Басистого Володимира Григоровича - по ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 КК України у виді 4 років 6 місяців позбавленні волі, без конфіскації майна, із спеціальною конфіскацією 400 гривень в дохід держави, які зберігаються в камері зберігання речових доказів Немирівського РВ УМВС.. На підставі ст. 75 КК України Басистого Володимира Григоровича в частині основного покарання звільнити від відбування покарання з випробуванням, іспитовим строком 2 роки. Відповідно ст. 76 КК України покласли на засудженого Басистого Володимира Григоровича такі обов’язки: 1. не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально – виконавчої інспекції; 2. повідомляти кримінально - виконавчу інспекцію про зміну місця проживання. 3. З’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію. Стягнули з Басистого Володимира Григоровича 491, 92 грн. судових витрат за проведення дактилоскопічної експертизи, в дохід держави.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок