Батир Сергій Володимирович / Batyr Serhii Volodymyrovych

 
Ім'я:Батир Сергій Володимирович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:завідуючий Жовтневської дільниці ветмедицини Тарутинської райдержлікарні ветеринарної медици управління ветеринарної медицини в Тарутинському районі Одеської області
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення:2012-02-08
Номер судового рішення:
1528/410
Склад корупційного правопорушення:Батир С.В. будучи посадовою особою органу державної влади та згідно п.п. «ж» ч.1 ст.4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» перебувючи суб»єктом відповідальності за корупційне правопорушення, порушив обмеження встановленні ч.1 ст.7 вищевказаного Закону, щодо зайняття підприємницькою діяльністю. Так, згідно свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця від 03 серпня 2004 року серії ВОО №118022 Батир С.В. в період часу з 01 липня 2011 року по 18 січня 2012 року здійснював підприємницьку діяльність в с.Жовтневе Петрівської другої сільської ради Тарутинського району Одеської області, за видом роздрібна торгівля продовольчими та побутовими товарами. За вказаний період часу Батир С.В. отримав прибуток в розмірі 9000 гривень.
Вид покарання (стягнення):Штраф в розмірі 850 гривень в дохід держави з конфіскацією отриманого доходу від підприємницької діяльності в розмірі 9000 гривень.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок