Батирова Фадма Асановна / Batyrova Fadma Asanovna

 
Ім'я:Батирова Фадма Асановна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Управління дистрибуції споживчого кредитування ЗАТ «Альфа-банк»; Фахівець інформаційно-консультаційного центру відділу забезпечення продажів
Статті кодексів:КК України: 191 3 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-07-06
Склад корупційного правопорушення:Розтрата чужого майна шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинена по попередній змові групою осіб; складання посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів.
Вид покарання (стягнення):У порядку ст. 70 ч.1 КК України шляхом додавання призначених покарань, остаточно Батировій Ф.А. визначити покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, без позбавлення її права займатися організаційно - розпорядчою й адміністративно - господарською діяльністю, штрафом у розмірі 1700 грн. У порядку ст.75 КК України звільнити Батирову Ф.А. від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробним терміном на 1 рік.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок