База Михайло Григорович / Baza Mykhailo Hryhorovych

 
Ім'я:База Михайло Григорович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Шевченківська сільська рада; Начальника комунального господарства
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2011-07-15
Номер судового рішення:
1-378/11
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою або службовим становищем, службове підроблення
Вид покарання (стягнення):БАЗУ МИХАЙЛА ГРИГОРОВИЧА визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України та призначити йому покарання за ч. 1 ст. 364 КК України у виді обмеження волі строком на 3 (три) роки, з позбавленням його права обіймати керівні посади строком на 2 (два) роки; за ч. 1 ст. 366 КК України – у виді обмеження волі строком на 2 (два) роки, з позбавленням права обіймати керівні посади строком на 1 (один) рік і 6 (шість) місяців. У відповідності до ст. 70 КК України призначити Базі М.Г. остаточне покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді обмеження волі строком на 3 (три) роки, з позбавленням його права обіймати керівні посади строком на 2 (два) роки. На підставі ст. 75 КК України, звільнити засудженого Базу М.Г. від відбування основного, призначеного йому судом покарання, встановивши іспитовий термін в 2 (два) роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2021


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок