Базюк Іван Іванович / Baziuk Ivan Ivanovych

 
Ім'я:Базюк Іван Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТзОВ "Пріка"; Директор
Статті кодексів:КК України: 27 5;
КК України: Частина 5 статті 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2012-04-23
Номер судового рішення:
913/12/2012
Склад корупційного правопорушення:Пособництво у розкраданні чужого майна, шляхом зловживання останнім службовим становищем, вчиненому у особливо великих розмірах, яке виразилося у наданні засобів, усуненні перешкод у вчиненні злочину та заздалегідь обіцяному збуті предметів, здобутих злочинним шляхом.
Вид покарання (стягнення):ст.27 ч.5-191 ч.5 КК України та призначити йому основне покарання із застосуванням ст.69 КК України у виді 4 роки позбавлення волі без позбавлення права займатися підприємницькою діяльністю та з конфіскацією усього належного йому майна; Згідно ст.70ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити Базюк І.І. покарання у виді 4 роки позбавлення волі без позбавлення права займатися підприємницькою діяльністю та з конфіскацією усього належного йому майна. У відповідності до ст.75 КК України звільнити засудженого від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком на два роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок