Беда Олександр Миколайович / Beda Oleksandr Mykolaiovych

 
Ім'я:Беда Олександр Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Військова частина А1349
Статті кодексів:КК України: Частина друга статті 410 Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2012-05-29
Склад корупційного правопорушення:Умисно, з корисливих мотивів та з метою особистого збагачення, шляхом зловживання своїм службовим становищем таємно викрав чуже - військове майно військової частини А1349, що перебувало у його віданні та знаходилося на складах зберігання майна РХБ захисту поточного забезпечення та недоторканності запасів, що розташовані на території аеродрому військової частини А1349.
Вид покарання (стягнення):Беда Олександра Миколайовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 410 ч. 2 КК України та призначити покарання із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді трьох років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України засудженого Беда О.М. звільнити від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк – два роки.На підставі ст. 54 КК України засудженого Беда О.М. позбавити військового звання старшого прапорщика.На підставі ст. 55 КК України позбавити засудженого Беда О.М. права обіймати посади, пов”язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на два роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок