Бедрій Іван Васильович / Bedrii Ivan Vasylovych

 
Ім'я:Бедрій Іван Васильович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Надвірнянське РВ УМВС; дільничний інспектор
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2012-01-31
Номер судового рішення:
0911/172/2012
Склад корупційного правопорушення:Бедрій І. В., перебуваючи на посаді дільничного інспектора Надвірнянського РВ УМВС в Івано-Франківській області, будучи службовою особою органів внутрішніх справ, наділеною організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов'язками, будучи суб'єктом відповідальності за корупційні правопорушення відповідно до п.п. «д»п.1 ч.І ст.4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», використовуючи свої службові повноваження та пов'язані з цим можливості, з метою одержання неправомірної вигоди для себе, спільно з старшим дільничним інспектором Надвірнянського РВ УМВС Клюфінським І.І. порушив обмеження ч.І ст.6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»шляхом одержання неправомірної вигоди для себе від громадянина Марчука Д.В. за відмову в порушенні стосовно нього кримінальної справи за нанесення ним легких тілесних ушкоджень Онуфраку В.В.
Вид покарання (стягнення):Стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1000 гривень з конфіскації отриманого доходу в розмірі 2000 гривень.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок