Бекесевич Галина Іванівна / Bekesevych Halyna Ivanivna

 
Ім'я:Бекесевич Галина Іванівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Комунальний заклад Сколівської районної ради "Сколівська центральна районна лікарня"; Завідувач педіатричного відділення комунального закладу Сколівської районної ради "Сколівська центральна районна лікарня"
Спосіб вчинення дисциплінарного проступку:Порушення ч.10 ст.12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", а саме: внесення недостовірних відомостей до декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік завідувачем педіатричного відділення КЗ СРР "Сколівська ЦРЛ" Бекесевич Галиною Іванівною
Вид дисциплінарного стягнення:Догана
Дата наказу про накладання дисциплінарного стягнення:2016-03-02
Номер наказу про накладання дисциплінарного стягнення:5054/0/1-16/08-21

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок