Белемець Олександр Олександрович / Belemets Oleksandr Oleksandrovych

 
Ім'я:Белемець Олександр Олександрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ГВПМ ДПІ у Голосіївському районі міста Києва; старший оперуповноважений відділення протидії злочинам у базових галузях економіки оперативно-розшукового відділу
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2012-04-04
Номер судового рішення:
1-146/12
Склад корупційного правопорушення:Одержання службовою особою у значному розмірі хабара за виконання та невиконання в інтересах того, хто дає хабар дій, з використанням наданої влади.
Вид покарання (стягнення):Белемця Олександра Олександровича визнати винним за ст. 368 ч.2 КК України та призначити покарання у виді штрафу в розмірі 1500 (однієї тисячі п'ятисот) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 25 500 (двадцять п'ять тисяч п'ятсот) гривень, з позбавленням права обіймати посади пов'язані з виконанням функцій представника влади на строк 3 (три) роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок