Бердников Олександр Якович / Berdnykov Oleksandr Yakovych

 
Ім'я:Бердников Олександр Якович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:директор ТОВ «Е-Крим Миколаїв»
Статті кодексів:КК України: 191 5 ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 209 КК України.;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2013-10-03
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство), що заподіяло шкоди потерпілому в особливо великому розмірі, заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненим повторно, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах; вчинення фінансової операції з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах; службове підроблення, тобто складання завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення):Вирок Центрального районного суду м. Миколаєва від 01 липня 2013 року відносно засудженого Бердникова Олександра Яковича змінити.Перекваліфікувати дії Бердникова Олександра Яковича з ч. 2 ст.366 КК України на ч. 1 ст. 366 КК України (в редакції Закону від 05.04.2001 року) і призначити йому покарання у виді штрафу у розмірі - 850 гривень. Вважати Бердникова Олександра Яковича засудженим: за ч. 4 ст. 190 КК України, з застосуванням ст. 69 КК України, на 3 роки позбавлення волі з конфіскацією ? частини майна, яке є його власністю; за ч. 5 ст. 191 КК України, з застосуванням ст. 69 КК України, на 4 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на всіх підприємствах, установах, організаціях строком на 2 роки, з конфіскацією ? частини майна, яке є його власністю; за ч. 3 ст. 209 КК України, з застосуванням ст. 69 КК України, на 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на всіх підприємствах, установах, організаціях строком на 3 роки, з конфіскацією всього майна, яке є його власністю. На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно вважати Бердникова О.Я. засудженим за ч. 4 ст. 190, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209, ч. 1 ст. 366 КК до покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на всіх підприємствах, установах, організаціях строком на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Бердникова О.Я. від відбування основного покарання, у виді 5 років позбавлення волі, з випробуванням з іспитовим строком на 2 роки. На підставі п.п. 2, 3 ч. 1 ст. 76 КК України покласти на Бердникова О.Я. обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок