Берегова Вікторія Михайлівна / Berehova Viktoriia Mykhailivna

 
Ім'я:Берегова Вікторія Михайлівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ПТ «Ломбард Сіндікат Плюс,Гульцов та компанія»; касир-оцінювач
Статті кодексів:КК України: 191 3 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2012-07-16
Номер судового рішення:
1/2609/59812
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; вчинення умисних дій, що виразились у привласненні чужого майна ,яке було ввірене особі , вчинені повторно та вчинення умисних дій , що виразились в службовому підробленні ,тобто внесенні службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей ,інше підроблення документів.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим і остаточно призначити до відбуття 4 (чотири) роки позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади ,пов»язані із отриманням та збереженням матеріальними цінностями строком на 2 роки 6 місяців. На підставі ст. 75 КК України , з врахуванням вимог ст. 79 КК України звільнити засуджену від відбуття основного та додаткового покарання з випробуванням , з іспитовим строком на 2 роки 6 місяців.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок