Березюк Віктор Григорович / Bereziuk Viktor Hryhorovych

 
Ім'я:Березюк Віктор Григорович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Іваничівська РДА Волинської області; Голова
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2012-04-18
Склад корупційного правопорушення:Березюк Віктор Григорович, обіймаючи посаду голови Іваничівської РДА Волинської області, будучи державним службовцем п'ятого рангу, представником влади та службовою особою, яка займає відповідальне становище, знаходячись на території ресторану, що розташований в селі Блаженик Турійського району, 18 серпня 2009 року приблизно о 17 годині одержав хабар в сумі 15000 грн. від Ногаль О.З. за сприяння у вирішенні питань, пов’язаних з прискоренням підготовки необхідних документів для проведення аукціону по земельній ділянці розміром 3,08 га., що в селі Древині Іваничівського району, та передачі її в подальшому у власність гр. Холодову Д.О.
Вид покарання (стягнення):Березюка Віктора Григоровича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України, призначивши покарання у виді позбавлення волі на строк п'ять років з позбавленням права займати посади, пов'язані із організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями в органах державної влади та управління на строк три роки та позбавленням п’ятого рангу державного службовця. На підставі ст.75 КК України, звільнити засудженого від відбування призначеного судом основного покарання, якщо він протягом трьох років іспитового строку не вчинить нового злочину, і виконає покладені на нього судом, згідно ст.76 КК України обов’язки: повідомляти кримінально виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи та періодично з’являтися для реєстрації у кримінально виконавчу інспекцію.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок