Березний Олександр Володимирович / Bereznyi Oleksandr Volodymyrovych

 
Ім'я:Березний Олександр Володимирович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Ізолятор тимчасового тримання затриманих і взятих під варту осіб Ізяславського РВ УМВС України в Хмельницькій області; начальник
Статті кодексів:КК України: 382 2 Невиконання судового рішення;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-09-29
Номер судового рішення:
1/2207/103/11
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою або службовим становищем
Вид покарання (стягнення):Березного О. В. визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ст. 364 ч. 3, 366 ч. 1, 382 ч. 2 КК України і призначити покарання: - за ст. 364 ч. 3 України –5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків у правоохоронних органах строком на 3 роки; - за ст. 366 ч. 1 КК України КК України – 2 роки обмеження волі з позбавленням з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків у правоохоронних органах строком на 2 роки; - за ст. 382 ч. 2 КК України –3 роки позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків у правоохоронних органах строком на 3 роки. На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим для Березного О.В. визначено остаточну міру покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків у правоохоронних органах строком на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України Березного О.В. звільнено від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 1 рік 6 місяців. Відповідно до ст. 76 КК України покладено на Березного О.В. обов’язки повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та роботи та не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу зазначеної інспекції.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок