Берко Віктор Орестович / Berko Viktor Orestovych

 
Ім'я:Берко Віктор Орестович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:не працюючий
Статті кодексів:КК України: Стаття 369. Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі (в редакції Закону № 1700-VII від 14.10.2014)
Дата судового рішення:2015-03-02
Номер судового рішення:
466/1352/15-к
Склад корупційного правопорушення:Пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища
Вид покарання (стягнення):Затвердити угоду про визнання винуватості від 24 лютого 2015 року, укладену між старшим прокурором прокуратури Шевченківського району м. Львова Антощаком Д.І. якому на підставі ст. 37 КПК України надані повноваження прокурора групи прокурорів у кримінальному провадженні № 12015140090000435 від 10 лютого 2015 року, з одного боку та обвинуваченим Берко В.О. з іншого боку. Берко Віктора Орестовича визнати винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 ч.1 КК України та призначити йому покарання згідно угоди у виді штрафу в розмірі 500 (п'ятисот) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що відповідає сумі 8 500 (вісім тисяч п'ятсот) гривень із спеціальною конфіскацією – грошових коштів в розмірі 500 гривень. Грошові кошти у сумі 500 гривень ( номінали купюр 100 грн. серія МИ № 7948366, 100 грн. серія ВЧ № 6570937, 100 грн. серія ГЦ № 4892556, 100 грн. серія ЗА № 9525710, 100 грн. серія КЄ № 5287475), які визнані речовим доказом та знаходяться при матеріалах кримінального провадження - звернути в доход держави.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок