Бернацький Олег Васильович / Bernatskyi Oleh Vasylovych

 
Ім'я:Бернацький Олег Васильович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:голова Радивилівської районної державної адміністрації
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-5. Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання дарунка (пожертви)
Дата судового рішення:2013-07-10
Склад корупційного правопорушення:Бернацький О.В., перебуваючи на посаді голови Радивилівської районної державної адміністрації, будучи державним службовцем та відповідно підпункту «в» п. 1 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» суб'єктом відповідальності за корупційні правопорушення, одержав пожертви на загальну суму 17 300 грн. від юридичної особи - Радивилівської районної благодійної організації «Фонд розвитку Радивилівського району» в період з 17.07.2012р. по 21.12.2012р. за вчинення як безпосередньо ним, так і за його сприяння заступником голови Радивилівської РДА Котом І.В., дій в інтересах дарувальника, які виразились у схиленні суб'єктів підприємницької діяльності Радивилівського району до внесення спонсорської допомоги на рахунок дарувальника і тим самим вчинив адміністративне корупційне правопорушення передбачене ч.2 ст.172-5 КУпАП.
Вид покарання (стягнення):Бернацького Олега Васильовича за ч.2 ст.172-5 КУпАП піддати штрафу в розмірі 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1190 гривень з конфіскацією пожертви в розмірі 17300 гривень.Апеляційний суд Рівненської області 15 серпня 2013 року постановив: постанову Демидівського районного суду від 10 липня 2013 року відносно Бернацького Олега Васильовича залишити без зміни, а апеляційну скаргу Бернацького Олега Васильовича – без задоволення.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок