Берьозка В'ячеслав Володимирович / Berozka V'iacheslav Volodymyrovych

 
Ім'я:Берьозка В'ячеслав Володимирович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Нахімовський РВ УМВС України в м. Севастополі; Оперуповноважений сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків
Статті кодексів:КК України: 15 2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2012-04-27
Номер судового рішення:
1-209/11
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою, тобто навмисне, з корисливих спонукань і в інтересах третіх осіб використання посадовою особою влади всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, що спричинило тяжкі наслідки, вчинені працівником правоохоронного органа, а закінчений замах на одержання посадовою особою в якому б то не було виді хабара за виконання в інтересах в інтересах третьої особи якої-небудь дії з використанням службового становища, якщо особа виконала всі дії, які вважало необхідними для доведення злочину до кінця, але злочин не був кінчений із причин, що не залежать від його волі.
Вид покарання (стягнення):У відповідності зі ст. 70 ч. 1 КК України, по сукупності злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Берьозці В.В. покарання у вигляді 5-ти (п'яти) років позбавлення волі, з позбавленням права займати будь-які атестовані посади в правоохоронних органах строком на 3 (три) роки, без конфіскації майна в силу ст. 77 КК України. На підставі ст. ст. 75, 76 КК України, звільнити Берьозку В.В. від відбування призначеного покарання у вигляді позбавлення волі, якщо він протягом певного судом випробного терміну – 3-х (трьох) років, не вчинить нового злочину й виконає покладені на нього обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти в кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання й роботи; періодично бути для реєстрації у кримінально-виконавчу інспекцію. Додаткове покарання Берьозці В.В. у вигляді позбавлення права займати будь-які атестовані посади в правоохоронних органах строком на 3 (три) роки, - виконувати самостійно.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок