Бесараб Наталія Миколаївна / Besarab Nataliia Mykolaivna

 
Ім'я:Бесараб Наталія Миколаївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Синюхинобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів; директор
Статті кодексів:КК України: Частина 2 статті 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2014-04-01
Номер судового рішення:
484/1162/14-к
Склад корупційного правопорушення:Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Вид покарання (стягнення):Бесараб Н.М. визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України із застосуванням ст..69 КК України, та призначити їй покарання, узгоджене сторонами угоди, у виді штрафу у розмірі 850 грн. без позбавлення права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно – господарськими функціями. Визнано Бесараб Н.М. винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України із застосуванням ст..69 КК України, та призначити їй покарання, узгоджене сторонами угоди, у виді штрафу у розмірі 510 грн. без позбавлення права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно – господарськими функціями. На підставі ст. 70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначено 850 грн. штрафу в доход держави, без позбавлення права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно – господарськими функціями.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок