Беспалов Сергій Миколайович / Bespalov Serhii Mykolaiovych

 
Ім'я:Беспалов Сергій Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТОВ «Укрстройинвест и К»; механік
Статті кодексів:КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-12-27
Номер судового рішення:20413530
Склад корупційного правопорушення:Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Вид покарання (стягнення):БЕСПАЛОВА Сергія Миколайовича визнати винним в скоєнні злочину, передбаченого ст.ст.191 ч.2, 366 ч.1 КК України, та призначити йому покарання за ст.191 ч.2 КК України один рік обмеження волі із забороною займати посади, пов'язані з здійсненням організаційно-розпорядчих функцій строком на два роки; по ст.366 ч.1 КК України штраф в сумі 510 грн. в дохід держави, остаточне покарання за сукупністю злочинів на підставі ч.1 ст.70 КК України визначити шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначивши остаточне покарання один рік обмеження волі із забороною займати посади, пов'язані з здійсненням організаційно - розпорядчих функцій строком на два року. На підставі ст.ст.75,76 КК України звільнити засудженого від відбування покарання у вигляді обмеження волі з випробувальним терміном на один рік, поклавши на нього обов'язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції за місцем проживання, а також періодично з'являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію за місцем проживання, якщо він протягом іспитового строку не вчинить новий злочин, а також виконає покладені на нього судом обов'язки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок