Бессонова Наталя Михайлівна / Bessonova Natalia Mykhailivna

 
Ім'я:Бессонова Наталя Михайлівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Криворізька загальноосвітня школа №123; Директор
Статті кодексів:КК України: 191 4 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-06-12
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном, шляхом зловживання посадовою особою своїх службовим становищем, вчинено у великих розмірах; службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомість що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим покаранням остаточно визначити до відбування п'ять років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посаду директора школи будь-якої форми власності строком на два роки. На підставі ст. 75 КК України засуджену Бессонову Н.М. звільнити від відбування призначеного судом покарання у вигляді позбавлення волі з випробним терміном на один рік.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок