Безкоровайна Людмила Антонівна / Bezkorovaina Liudmyla Antonivna

 
Ім'я:Безкоровайна Людмила Антонівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ПАТ «ВТБ Банк»; завідувач каси відділу грошового обігу та касових операцій відділення «Луцької регіональної дирекції»
Статті кодексів:КК України: 191 4 КК України
Дата судового рішення:2012-10-12
Склад корупційного правопорушення:Безкоровайна Л.А. своїми умисними діями, спрямованими на заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненими у великих розмірах.
Вид покарання (стягнення):Безкоровайну Людмилу Антонівну визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ст.191 ч.4 КК України та призначити покарання у виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років з позбавленням права обіймати матеріально відповідальні посади на строк 3 (три) роки. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнити Безкоровайну Л.А. від відбування призначеного основного покарання, якщо вона протягом 3-х (трьох) років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов’язки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок