Безкоровайний Василь Олександрович / Bezkorovainyi Vasyl Oleksandrovych

 
Ім'я:Безкоровайний Василь Олександрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Відділ нагляду і безпеки Личаківської ВК №30 УДДУ ПВП у Львівській області; молодший інспектор.
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2011-10-07
Склад корупційного правопорушення:Гр. Безкоровайний В.О. перебуваючи на посаді молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки Личаківської ВК №30 УДДУ ПВП у Львівській області, будучи службовою особою рядового складу органів Державної кримінально-виконавчої служби України, уповноваженою на виконання функцій держави та, відповідно до підпункту «д» п.1 ч.1 ст. 4 Закону України від 07.04.2011 року № 3206-VІ «Про засади запобігання і протидії корупції», являється суб»єктом відповідальності за корупційні правопорушення, використовуючи свої службові повноваження та пов»язані з цим можливості, з метою отримання неправомірної винагороди, отримав від невстановленої особи грошові кошти в сумі 200 (двісті) гривень (що не перевищує п»яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) за прийняття продуктової передачі для засудженого Скорохода М.В., в якій знаходились заборонені предмети (два мобільні телефони).
Вид покарання (стягнення):Адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (вісімсот п»ятдесят гривень) в доход держави.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок