Безпальчий Микола Миколайович / Bezpalchyi Mykola Mykolaiovych

 
Ім'я:Безпальчий Микола Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Військова частина А1476 м. Суми; начальник складу пально-мастильних матеріалів
Статті кодексів:КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2012-08-30
Склад корупційного правопорушення:Розтрата чужого майна військової частини А 1476 на загальну суму 25343 грн. 50 коп., шляхом зловживання своїм службовим становищем, а також умисно вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, тобто вчинив службове підроблення.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 ч. 1 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, за сукупністю злочинів остаточно призначити покарання у виді двох років обмеження волі, без позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій. На підставі ст. 75 КК України звільнити Безпальчого Миколу Миколайовича від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком один рік. На підставі ст. 1 п. "е" Закону України "Про амністію" від 08.07.2011 року звільнити Безпальчого Миколу Миколайовича від призначеного покарання.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок