Безушенко Григорій Валентинович / Bezushenko Hryhorii Valentynovych

 
Ім'я:Безушенко Григорій Валентинович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Побузька селищна рада
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення:2011-09-02
Номер судового рішення:
3-761/11
Склад корупційного правопорушення:Безушенко Григорій Валентинович , перебуваючи на посаді Побузького селищного голови Голованівського району Кіровоградської області, будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування , порушив вимоги п.1 ч.1 ст. 7 ЗУ “Про засади запобігання і протидії корупції в Україні” та ч.1 ст. 172-4 КУпАП, а саме: займається іншою оплачуваною діяльністю, працюючи по сумісництву на посаді в Комунальній організації «Побузька селищна лікарня «лікарем пункту швидкої медичної допомоги з оплатою за фактично відпрацьований час.
Вид покарання (стягнення):Адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян - 850 ( вісімсот п'ятдесят) грн. з конфіскацією отриманого доходу від винагороди за роботу за сумісництвом з 01.07.2011 року

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2021


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок