Біднюк Павло Леонтійович / Bidniuk Pavlo Leontiiovych

 
Ім'я:Біднюк Павло Леонтійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ДП «Прибузький лісгосп»; майстер лісу Любомльського лісництва
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2013-02-21
Склад корупційного правопорушення:Біднюк Павло Леонтійович в січні 2013 року, перебуваючи на посаді майстра лісу Любомльського лісництва ДП «Прибузький лісгосп», всупереч ч.1 ст.6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», незаконно використав свої службові повноваження з метою отримання неправомірної вигоди для себе: в кварталі №27 обходу №3, що на території Машівської сільської Ради Любомльського району, без наявності будь-яких дозвільних документів зрізав дві породи дерева сосни для власних потреб, які в подальшому покрижував на окремі сортименти, чим завдав збитки ДП «Прибузький лісгосп» на загальну суму 1426 гривень та вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.172-2 КУпАП.
Вид покарання (стягнення):Біднюка Павла Леонтійовича визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-2 КУпАП, і накласти на нього стягнення у вигляді 1000(однієї) тисячі гривень штрафу з конфіскацією в дохід держави 1,93 м3 пилопродукції вартістю 1426 гривень.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок