Бідний Микола Миколайович / Bidnyi Mykola Mykolaiovych

 
Ім'я:Бідний Микола Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ПП "Автошкола "Майстер-клас –Авто"; директор
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди
Дата судового рішення:2012-03-15
Склад корупційного правопорушення:Бідний М.М., як посадова особа, безпідставно, в порушення вимог Закону України "Про оренду державного та комунального майна" за відсутності договору орени на використання індивідуально визначеного майна, безоплатно, на протязі 2011 року використовував комп”терну техніку в кількості 14 одиниць, яка перебуває на балансі загальноосвітньої школи №37 м. Полтави. З метою отримання права на користування комп"ютерною технічкою директор авто школи Бідний М.М. протягом 2011 року на суне прохання директора школи Пасюри І.І. надавав матеріальну допомогу останній у вигляді канцтоварів на загальну суму 300 грн., що є неправомірною винагородою.
Вид покарання (стягнення):Накласти на Бідного Миколу Миколайовича адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 грн. 00 коп

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок